Skip to main content

Dodnes sme pomohli niekoľkým stovkám ľudí, bez liekov a operácií

Prečítajte si overené recenzie od našich zákazníkov.

Profesionálny prístup, príjemný a ochotný personál 😊 Kupujem už druhýkrát darčekový poukaz blízkym, ktorí by sa sami neodhodlali pravidelne sa venovať svojej chrbtici. Ďakujem!

PetraKošice

Veľká spokojnosť po fyzioterapii.

PeterKošice

Na 1x to bola príjemná návšteva, síce bolestivá, ale stuhnuté svaly trebalo tlakom uvoľniť. Pani terapeutka bola milá, odpovedala mi na otázky. Ukázala mi cviky na moje boľavé rameno, teraz, pre úspešnosť liečby, ich cvičím doma. Ďakujem 🙂

IvanaPezinok

Dokonalá masáž od masérky Táničky ❤️😍 Ďakujem veľmi pekne. Veľmi pomohlo 👍🏻👍🏻👍🏻

MáriaKošice

Super personál ,perfektná masáž!🧘‍♀️👍

RobertKošice

Veľká spokojnosť, profesionalita, záujem o riešenie zdravotného problému 👍👍👍

EvaBratislava

S fyzio práve začínam. Po prvom stretnutí a fyziomasáži som cítila veľkú zmenu v uvoľnení svalov. Dostala som cviky na doma, veľmi dobre a dopodrobna vysvetlené. Teším sa na ďalšie stretnutie.

VeronikaBratislava

Cvičenie aj masáž boli super 👍

ŠtefanKošice

Promptná komunikácia, dôsledný personál, mäkké techniky uvoľnili chrbát takmer okamžite a odporučené cvičenie uvoľnilo krk po pár cvičeniach doma. V liečbe budem rád pokračovať.

PeterBratislava

Pripájam sa ku spokojným zákazníkom v Košiciach. Príjemný a odborný prístup, odporúčania cvikov na doma a predovšetkým uvoľnenie bolesti a stuhnutia svalov v oblasti krku už po prvom stretnutí. Určite odporúčam.

ElenaKošice

Veľmi milá slečna, ktorá vie čo robí a robí to dobre. Po troch návštevách oveľa menej bolesti v chrbte, určite prídem znova.

ViktorBratislava

Boli ste už u nás a páčilo sa vám?

Pomôžte iným tým, že popíšete vašu skúsenosť s našimi službami.